KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 15232006
nr 1523 2006
Harald Sallberg
(1895-1963), Sverige
Etsning, Signerad, daterad 31, Stockholm. Bildmått: 24x29 cm, yttermått inklusive ram: 40x42 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 20 februari 2023
kl 18:02:41
19/2 16:38:00
20 feb
Stockholm
Läs mer om Stockholm
Harald Sallberg
Läs mer om Harald Sallberg